Eriveod, seifi, klaveri kolimine Tallinnas ja Eestis

Transportige oma klaver, seif või muu eriti raske ese kiiresti ja lihtsalt! Pöörduge Envio korralike ja operatiivsete laadurite poole.

Eriveod – milliseid esemeid peetakse eriti rasketeks?

Peame rasketeks üle 100 kg kaaluvaid esemeid. Näiteks võib klaveri kaal ulatuda 180–500 kg ja seifi kaal võib ületada 1000 kg. Ja sõltuvalt eseme kaalust, selle omadustest, transportimise tingimustest (trepid, ukseavade laius, kaubalifti olemasolu jne) moodustame meeskonna teie lasti transportimiseks.

eriveod, klaveri kolimine, eriveos, klaverite transport
Mis on klaverite transportimisel oluline?
  • Kahjustuste vältimiseks peab pill olema korralikult pakitud.
  • On vaja kogenud kolijaid ja erivarustust. Ärge proovige pilli ise transportida – see võib kahjustada nii instrumenti ennast kui ka teie tervist.
  • Tarbetu vibratsiooni vältimiseks peab tööriist olema tõstuki külge kindlalt kinnitatud.
  • Auto peab transportimise ajal sõitma rahulikult ja sujuvalt, et pilli mitte kahjustada. Selleks mõtleme isegi spetsiaalselt marsruudi üle.
Miks Envio veo- ja kolimisteenus on turvaline?

Meie töötajate kogemus kaubavedude valdkonnas on vähemalt 2 aastat.

Teie asjade transportimiseks ja laadimiseks on meil spetsiaalne varustus (rihmad, taglase rihmad, liftiga autod, pakkimismaterjalid). Meie töötajad on hoolikad, toovad mööbli Teile vajalikule korrusele, veoautos on asjad kindlalt fikseeritud ja kinnitatud spetsiaalse varustusega. Seetõttu oleme kindlad, et Teie vara jääb transpordi ajal kahjustamata!

Mitu kandjat saab kutsuda?

Koostame kolijate meeskonna, olenevalt Teie seatud eesmärgist. Tellimuse vormistamisel saame Teid nõustada, kui palju kandjaid peaksite kasutama, et töö oleks kiire ja samal ajal Teie jaoks kõige säästlikum. Optimaalne arv on 2 kolijat, kuid vajadusel saab töölisi juurde kutsuda.

Tõsteteenus autoga

On võimalik kutsuda kolijaid koos autoga, mis toimetab teie lasti õigesse kohta. Auto leidmise peale ei pea mõtlema: autoga laadurid on kohapeal teile sobival ajal!

Meie kolijad laadivad asju hoolikalt, tõstavad mööblit korrusele, fikseerivad esemied autos spetsiaalse varustusega.

Milliseid sõidukeid saab tellida esemete transportimiseks Envios?

Pakume vajaliku mahuga autot, sõltuvalt eesmärgist.

  • Auto mahuga 9 m³
  • Auto mahuga 21 m³
Kas on vaja lasti kuidagi ette valmistada?

Vajadusel pakendame Teie vara ise, olgu selleks siis majapidamisriistad või mittestandardne mööbel. Teie vara turvalisuse tagamiseks kasutame pakkimiseks ainult kaasaegseid kvaliteetseid materjale.

Kuidas saate Envioga raha säästa?
  • Meie ei võta lisatasu pakkekile eest. Teie esemed pakitakse kilega tasuta!
  • Arvestame makstavat tasu ainult töötundide eest, kilometraaži maksumusele ei lisata.
  • Meie ei võta korruse lisatasu, ainult tunnitasu.
  • Arvutame Teile kõige soodsama hinna vastavalt Teie vajadustele. Anname Teile nõu, millist autot (9 m³ või 21 m³) ja mitu tõstjat on parem tellida, et transport toimuks võimalikult kiiresti ja Teile kõige soodsama hinnaga.
Tänu spetsiaalsele varustusele teostame eritõsteid väga ettevaatlikult! Teie ei pea muretsema oma kodu või kontori viimistluse pärast ega ka transporditava eseme pärast.

Eriveos – miks valida Envio laadurite teenust?

\

Usaldusvääsus

Meie töötajate kogemused laadimise ja kaubaveo valdkonnas on vähemalt 2 aastat. Meie inimeste vastutus ja täpsus on ajaga kinnitatud.

\

Turvalisus

Meil on professionaalne varustus (rihmad, taglase rihmad, liftiga autod, pakkimismaterjalid), mis aitab asju ohutult transportida ja mitte kahjustada.

\

Töötame iga päaev

Meie töötame 7 päeva nädalas. Pakume tõsteteenust Teile sobival ajal.

Envio kolijad teavad kõiki eriliste ja raskete veoste vedamise funktsioone. Meil on kõik, mida vajate turvaliseks transportimiseks. Võite usaldada meile oma klaveri kolimine, nagu ise endale.

Kuidas saab tellida eriveo teenust Envios?

Kirjutage meile

vedu@envio.ee

Helistage meile

+372 58 10 3535

Täitke tellimuse vorm kodulehel

Vastame ühe tööpäeva jooksul

Teenuste hinnad

Lõplik hind kujuneb töötajate arvu, kes tegelevad laadimise- ja transpordiga, ajakulu ning kaasatud sõidukite arvust ning mahust. Päringule vastates pakume Teile kõige optimaalsemat teenusepaketti (aja ja raha osas). Komplekteerime auto nii, et iga element võtaks võimalikult vähe ruumi, me ei transpordi "õhku".

Üldjuhul saame esialgset hinnapakkumise teha kohe pärast taotluse esitamist. Kui Teil on palju asju, siis saame saata Teile hindaja lõpliku maksumuse määramiseks.

Võtke meiega ühendust

Teie võite helistada meile, kirjutada või vormistada tellimuse meie kodulehel.

vedu@envio.ee

+372 58 10 3535

E-R 8 - 19; L-P 9 - 18